Novinky:

Září 2014

Dlouhodobá předpověď na září 2014 nám vyšla zajímavě. První polovinu s průměrnými teplotami vystřídá chladnější (podprůměrný) týden s maximální teplotou okolo 14°C. Naopak konec září vychází v naší předpovědi nadprůměrně teplý a teploty by se měly vrátit nad 20°C. Těším se jestli se naše předpověď vyplní, protože babí léto mám moc rád.
Toto teplé počasí by mělo vydržet i prvních pár dnů v říjnu, ale potom už se ohlásí podzim. Více zde: Předpověď na říjen.
Tato předpověď vznikla v rámci unikátního projektu vytváření dlouhodobé předpovědi počasí a byla vytvořena v prosinci 2013.

září2014Klikněte na graf pro jeho zvětšení


13 komentáře

 1. jaké bude počasí?27.9.2014

  • Dobrý den,

   jaké bude počasí nevím, ale podle naší předpovědi (kterou jsme vytvářeli v prosinci 2013) by mělo být kolem 21°C. Takže na to, že jde o konec září bude pěkně.

 2. jaké bude počasí 6.9?
  máme už nějaký výhled?
  Díky

 3. Jaké bude počasí od 4-7.9?děkuji vám.

 4. Dobrý den, četla jsem Váš článek a dovolím se zeptat, jak bude víken 20+21.9.2014 ?

  Moc děkuji Katka

  • Jaké bude počasí nevím, ale podle naší předpovědi (kterou jsme vytvářeli v prosinci 2013) budou teploty nejnižší z celého září okolo 15 °C s tím, že následující týden by se mělo oteplit až na 23°C. Takže, pokud se někam chystáte a chtěla byste teplo, je potřeba doufat, že oteplení (Babí léto) přijde dřív. Můžete sem pak napsat jak to dopadlo. Mějte se pěkně. K.J.

   • Doufat budu a ač to jde proti vaší předpovědi, přeji si aby bylo tepleji a slunečno. Vdávám se pod širým nebem :o)

 5. DOBRÝ DEN. NĚJAK MI NEJDE DOHROMADY VAŠE PŘEDPOVĚĎ NA 39. TÝDEN (22-28. ZÁŘÍ 20014) S PŘEDPOVĚDÍ NA STEJNÝTÝDEN PODLE STOLETÉHO KALENDÁŘE. ČEMU MI DOPORUČUJETE DÁT PŘEDNOST? „SEM TAM ČASTO“ NECHÁPU, JAK SE PŘI VEŠKERÉ MODERNÍ TECHNICE MŮŽE TAK ČASTO TAK LIŠIT PŘEDPOVĚĎ OD SKUTEČNOSTI? – DĚKUJI PŘEDEM ZA ODPOVĚĎ, RADU A ZKUŠENOST. HEZKÝ DEN.
  JURA 🙂

  • To je složitá otázka, kterou nelze odpovědět několika větami. Vezmu-li Váš dotaz od konce, tak i s použitím moderní techniky lze věřit předpovědi jen na 48 hodin. U všech delších předpovědí jde o MODEL, který započítává tu víc, tu méně faktorů a nikdy tyto předpovědi nevyjdou na 100%. Naše předpověď vznikla v prosinci 2013 (!). Jedná se tedy o extrémně dlouhodobou předpověď. Vztah naší předpovědi a předpovědi podle stoletého komentáře není žádný. Jde o dva různé přístupy ze dvou různých dob. Už teď přesnost naší předpovědi vyhodnocujeme a pro příští rok samozřejmě připravíme předpověď novou, snad přesnější 😉 .

 6. Dobrý den,
  Můžu se zeptat na předpověď počasí na 6.9.2014.
  Děkuji předem.

 7. DOBRÉ JITRO 🙂 . DÍK ZA KVALIFIKOVANOU A UPŘÍMNOU ODPOVĚĎ. MĚL JSEM KAMARÁDA U „ROSNIČKÁŘŮ“ NA JEDNOM LETIŠTI A – JISTĚ TO BYLO I O (MÉM ŠTĚSTÍ :-)) – OD TOHO JSEM MĚL VCELKU VYCHÁZEJÍCÍ PŘEDPOVĚDI NA MĚSÍC DOPŘEDU; BOHUŽEL JIŽ ZEMŘEL. VELMI MI ZÁLEŽÍ NA PŘEDPOVĚDI NA ZMÍNĚNÝ 39. TÝDEN TR. (JE JISTĚ PŘÍJEMNÉ, KDYŽ NAPŘ. SVATBA, LÁZNĚ, NÁVŠTĚVA PŘÁTEL ZE ZAHRANIČÍ, DOVOLENÁ… UMOCNÍ JEŠTĚ I SLUNCE NAD HLAVOU.)
  EXISTUJE TAKOVÁ ZPŘESNĚNÁ PŘEDPOVĚĎ? DÍKY MOC ZA ODPOVĚĎ (A SLIBUJI, ŽE UŽ VÁS NEBUDU „BOMBARDOVAT“ DALŠÍMI DOTAZY). – S PŘÁNÍM ÚSPĚCHŮ VE VAŠÍ NELEHKÉ PROFESI
  JURA 🙂

  • My naši předpověď v průběhu roku nijak nezpřesňujeme. Tzn. tak jak nám vyšla v prosinci 2013, tak ji máme a jen vyhodnocujeme její přesnost. Takže (viz. graf nahoře) by ve zmíněném týdnu mělo být relativně teplo – maxima nad 20°C po chladném týdnu 15-22.9. Přeji pěkný den.

Napište komentář

Váš email nebude zveřejněn!Označená pole musíte vyplnit. *

*

© 2018 AAAPocasi.cz